Obchodní a storno podmínky

Odesláním rezervačního formuláře není rezervace potvrzena!
Rezervace ubytování a potvrzení této rezervace ze strany ubytovatele je možné pouze písemně, tj. vždy e-mailem. Pokud je Vámi požadovaný apartmán již obsazen, bude Vám nabídnut jiný apartmán, případně jiný termín.
Rezervace se má za oboustranně závaznou po potvrzení e-mailové nabídky hostem.

 
Platební podmínky a storno poplatky
Zálohová platba

Zálohové platby při rezervacích jednotlivých apartmánů požadujeme individuálně. Požadavek platby zálohy je vždy uveden v e-mailové nabídce ubytovatele.
V případě podmínky zálohové platby požadujeme zálohu ve výši 50% z celkové ceny pobytu. Ta je splatná do 5ti pracovních dnů od potvrzení rezervace ze strany hosta na náš bankovní účet uvedený v nabídce.

Doplatek ubytování

Doplatek celkové částky za pobyt je splatný v hotovosti v den nástupu, nebo bezhotovostně nejdéle 1 den před dnem nástupu na pobyt. Platební karty vzhledem k malému počtu realizovaných plateb bohužel zatím nepřijímáme. Platební bankomaty jsou k dispozici v obci Smržovka vzdálené cca. 3km (ČSOB a ČS), nebo pak cestou z Prahy v Jablonci nad Nisou.
Při dřívějším ukončení pobytu (které nevznikne ze strany ubytovatele), nevzniká nárok na vrácení platby. Za vystavené dárkové poukazy v dané hodnotě platby nevracíme.

Storno poplatek ubytování v případě zaplacené zálohy:

31 a více dní před příjezdem: zdarma. 30 – 8 dní před příjezdem: 50 % z celkové částky, tzn. 100 % zálohové platby. 7 – 0 dní před příjezdem: 100 % z celkové částky. V období Vánočních svátků ( 24. 12. – 2. 1. ) si účtujeme 50 % z celkové částky po potvrzení rezervace, tato částka je nevratná!
Poznámka: doporučujeme hostům připojistit se proti stornu zájezdu u své pojišťovny.

Sleva na děti

Dítě do 3 let zdarma.
Dětská postýlka včetně lůžkovin zdarma.

Poznámka

Ceny apartmánů v daném období se vždy řídí platným ceníkem viz. naše webové stránky

Ztráta klíčů

Při ztrátě klíčů účtujeme poplatek 2.000,- Kč/1svazek.

Check-in / Check-out

Check-in: 16:00 – 20:00 hod.
Check-out: do: 10:00 hod.

Translate »