Služby

sauna1

Wellness

Naše privátní finská sauna i velkoryse pojaté relaxační zázemí zajistí našim hostům, ale i široké veřejnosti dokonalý odpočinek.
klubovna

Klubovna

Rodinná setkání, posezení s kamarády, koncertní vystoupení, workshopy, teambuildingy, atd. prostě víceúčelová útulná zašívárna.
sluzby detsky svet

Dětský svět

Nově jsme pro Vás připravili velkorysé certifikované dětské hřiště se dvěma klouzačkami, horolezeckou stěnou, prolézačkou, školní tabulí a houpačkou. Dopadová plocha je provedena 40cm hlubokým kačírkem. Hřiště je v těsné blízkosti lesa plného lesních plodů a lesní zvěře.
sluzby zahrada s bazenem

Zahrada s bazénem

Potřebujete si odpočinout od starostí všedních dnů? Pro Váš dokonalý odpočinek je Vám k dispozici pohodlné posezení s grilem a prostorná okrasná zahrada o velikosti cca. 2000 m2.
zimni radovanky

Zimní radovánky

Součástí našeho areálu je kopec ideální pro bobování a sáňkování. Tento kopec má dvě protilehlé strany s různými obtížnostmi a proto je zkrátky pro vás všechny!
zverinec

Zvěřinec

V našem hospodářství potkáte stádo koní, kozí rodinku, pejsky, kočičky a slepičky.
grilovani

Grilování, opékání, čepování

Rozlehlý areál plný útulných zákoutí potěší každého z vás. Mimo jiné jsme pro vás připravili velkorysé ohniště s příjemným posezením.
filmova produkce apartmany maxov 05

Zázemí pro filmové produkce

Apartmán Maxov je ideálním místem pro filmové produkce z několika důležitých důvodů. Prvním a nejzřejmějším je jeho malebná poloha v srdci přírodní krásy.
restaurace utonicka

Gastrotipy v okolí

Vybrali jsme v našem blízkém okolí několik osvědčených míst, kde Vás rádi občerství.
Apartmany Maxov logo
apartman rustic

Apartmán Rustic

apartman

Apartmán De luxe

apartman mezonet 3

Apartmán Mezonet

apartman spejchar 1

Apartmán Špejchar

Translate »