Gastrotipy v okolí

Vybrali jsme v našem blízkém okolí několik osvědčených míst, kde Vás rádi občerství.
Pro Vaší snazší orientaci uvádíme u každé restaurace, vzdálenost od našich apartmánů a webový odkaz. To vše proto, aby jste si už nyní dokázali udělat představu co Vám kde mohou nabídnout.

U Toníčka

gastrotipy utonicka.cz

 (200 m), www.utonicka.cz

Vždy čerstvé pokrmy v té nejvyšší kvalitě vám připraví samotní majitelé této vyhlášené restaurace. Obsluha je tu milá a rychlá. Z jídeláku doporučujeme Toníčkův meč, ale i třeba Kudrnáče. Na čepu Plzeňské nebo, Kozlík.

U Hrocha

gastrotipy www.penzionuhrocha.cz

Občerstvení Kaplička

gastrotipy kaplikca

 (100 m)

Velmi oblíbené místo všech místňáků, ale i přespolních. Můžete zde potkat třeba i Mirka Vladyku. Jíťa, která tomu tady velí vám s úsměvem načepuje některé z místních piv, nebo ohřeje poctivý groček. Parádní místo, které je vidět už z daleka!

Potkávárna u Havrana

Potkavarna u Havrana

 

www.potkavarnauhavrana.cz

Výborná adresa pro všechny, kteří hledají něco dobrého k snědku. Ale i místo, které se během posledních let stalo centrem setkávání místních horalů. Kulturní stánek nás všech. Přehled aktuálních akcí a otevírací dobu najdete na Facebooku.
Dan s Lenkou i Pavel s Andy se o Vás vždy s láskou postarají. Tomáš Vám uvaří něco výjimečného. Atmosféra tohoto místa je jedinečně přátelská! Na čepu Kousek piva z Liberce. Prostě velké doporučení! Pokud se rozhodnete sem zavítat, tak se nebojte pozdravit „ahoj“, protože tady si všichni tykají!

Parkhotel Smržovka

gastrotipy www.parkhotel smrzovka.cz

 www.parkhotel-smrzovka.cz

Vždy usměvavá a příjemná obsluha. Místní specialita je roastbeef s hranolkami. Děti jistě, při čekání na nějakou tu dobrotu, ocení velké dětské hřiště a přilehlý park.

Prezidentská

gastrotipy www.prezidentska.cz

 www.prezidentska.cz

Klasika místních kopců. Milá a ultra rychlá obsluha. Z jídel doporučujeme čočku s Lučinou, nebo hovězí líčka…. obě jídla jsou místní bestsellery…jako ostatně i ostatní dobroty.:-)

Hotel Perla Jizery

gastrotipy www.hotel perla jizery.cz

 www.hotel-perla-jizery.cz

Milá hospůdka v Josefově dole! Dobré jídlo, jako doping před návratem do Horní Maxova se bude hodit.

Kavárna Na Cestě

gastrotipy www.kavarna naceste.cz

 www.kavarna-naceste.cz

Gastronomické světélko uprostřed Lučanské prázdnoty…škoda, Lučany by si zasloužili pořádnou hospodu. Místo, kde by se lidé potkávali….Jinak moc příjemné posezení například při procházce po Stezce svobody. Doporučujeme místní výbornou kávu….

Huť Marie

gastrotipy www.hutmarie.cz

 www.hutmarie.cz

Fajn místo nejen na skleničku něčeho dobrého. Nabídka tohoto podniku se stále rozšiřuje. Super tip na výlet i při špatném počasí. Najdete tu široké sportovní vyžití pod jednou střechou.

Q Burger a Bar Pralinqa

gastrotipy www.qburgerbar.cz

 www.qburgerbar.cz

S majitelem téhle nejlepší jablonecké burgrárny se znám skoro celý život. Vždy, když něco dělal tak to bylo naplno. Specialitou je celý jídelák. Příjemná obluha je každodenností… Super adresa pro milovníky tohoto amerického fenoménu.
Jako desert ke kávě si můžete vychutnat lahodnou pralinqu z místní manufaktury.

Hotel na Baště

gastrotipy www.hotelnabaste.cz

www.hotelnabaste.cz

Stejně jako Q Burger je na jabloneckém Ruďáku….tedy na Horním náměstí. Půlku svého života jsem bydlel hned vedle, a tak to místo dost důvěrně znám. Dnešní definice je: Milá a rychlá obsluha, super jídlo za skvělé peníze! Místo pro zaparkování najdete hravě.

Chata na Souši

gastrotipy www.chatanasousi.cz

 www.chatanasousi.cz

Působí nenápadně…. Ale jakmile ochutnáte místní speciality, tak si sednete na zadek. Obsluhuje tu pan majitel, který vám rád doporučí něco dobrého. Drůbeží maso tu berou z malochovu a steak z něj byl skvostný. Na čepu pak frýdlantský Albrecht.

Chata Bramberk

obcerstveni maxov

Další služby

Wellness

Naše privátní finská sauna i velkoryse pojaté relaxační zázemí zajistí našim hostům, ale i široké veřejnosti dokonalý odpočinek.

Klubovna

Rodinná setkání, posezení s kamarády, koncertní vystoupení, workshopy, teambuildingy, atd. prostě víceúčelová útulná zašívárna.

Dětský svět

Nově jsme pro Vás připravili velkorysé certifikované dětské hřiště se dvěma klouzačkami, horolezeckou stěnou, prolézačkou, školní tabulí a houpačkou. Dopadová plocha je provedena 40cm hlubokým kačírkem. Hřiště je v těsné blízkosti lesa plného lesních plodů a lesní zvěře.

Zahrada s bazénem

Potřebujete si odpočinout od starostí všedních dnů? Pro Váš dokonalý odpočinek je Vám k dispozici pohodlné posezení s grilem a prostorná okrasná zahrada o velikosti cca. 2000 m2.

Zimní radovánky

Součástí našeho areálu je kopec ideální pro bobování a sáňkování. Tento kopec má dvě protilehlé strany s různými obtížnostmi a proto je zkrátky pro vás všechny!

Zvěřinec

V našem hospodářství potkáte stádo koní, kozí rodinku, pejsky, kočičky a slepičky.

Apartmán Rustic

Apartmán De luxe

Apartmán Mezonet

Apartmán Špejchar

Translate »