Wellness - privátní finská sauna

sauna3
sauna bazen

Relaxujte a odpočívejte! Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás připravili velkoryse pojaté privátní wellness. Prostorná a citlivě řemeslně ztvárněná privátní finská sauna s intimním osvětlením vás zbaví všech starostí. Pro následné zchlazení můžete využít některou ze tří různých druhů sprch. Pro ty nejodvážnější jsme připravili zastřešený venkovní ochlazovací bazének s průzračně čistou ledovou vodou. V zimním období doporučujeme k osvěžení využít sněhové závěje. V pauze mezi jednotlivými cykly si můžete užít světelnou terapii na ergonomicky ztvárněných lehátkách v relaxační místnosti se sklenkou nápoje z našeho minibaru. Dámy jistě ocení velké zrcadlo a dva fény pro rychlé a komfortní osušení.

Finská sauna

Sauna je odpradávna symbolem odpočinku, relaxace a zdraví. Pobyt v potní místnosti vede k silnému okysličení těla a podporuje tvorbu protilátek. Střídavé působení horka a chladu. způsobuje rozšíření krevních cév, zrychlení krevního oběhu a vylučování potu. Finská sauna působí prospěšně na tělesné orgány a procesy v lidském těle. Ovlivňuje nejen náš současný fyzický i psychický stav, ale je také prevencí pro nemoce a stres.

Ceník
V ceně
Za příplatek nápoje z minibaru. Na objednávku mísa ovoce.

Další služby

sauna1

Wellness

Naše privátní finská sauna i velkoryse pojaté relaxační zázemí zajistí našim hostům, ale i široké veřejnosti dokonalý odpočinek.
klubovna

Klubovna

Rodinná setkání, posezení s kamarády, koncertní vystoupení, workshopy, teambuildingy, atd. prostě víceúčelová útulná zašívárna.
sluzby detsky svet

Dětský svět

Nově jsme pro Vás připravili velkorysé certifikované dětské hřiště se dvěma klouzačkami, horolezeckou stěnou, prolézačkou, školní tabulí a houpačkou. Dopadová plocha je provedena 40cm hlubokým kačírkem. Hřiště je v těsné blízkosti lesa plného lesních plodů a lesní zvěře.
sluzby zahrada s bazenem

Zahrada s bazénem

Potřebujete si odpočinout od starostí všedních dnů? Pro Váš dokonalý odpočinek je Vám k dispozici pohodlné posezení s grilem a prostorná okrasná zahrada o velikosti cca. 2000 m2.
zimni radovanky

Zimní radovánky

Součástí našeho areálu je kopec ideální pro bobování a sáňkování. Tento kopec má dvě protilehlé strany s různými obtížnostmi a proto je zkrátky pro vás všechny!
zverinec

Zvěřinec

V našem hospodářství potkáte stádo koní, kozí rodinku, pejsky, kočičky a slepičky.
Translate »