Sklárna a pivovar Harrachov

Několik let po koupi harrachovské sklárny se v hlavě majitele Františka Novosada začala rodit myšlenka na výstavbu minipivovaru. Sklárna v té době sice prosperovala dobře, ale již tehdy bylo zřejmé, že tento stav nemusí trvat věčně. Na místě dřívější hutní kanceláře a části dvora se tedy pomalu začalo s přípravami na výstavbu budoucího minipivovaru

Další tipy

Bobová dráha Janov

Ideální umístění, netradiční sportovní vyžití, skvělá samoobslužná gastronomie či třeba dětský koutek z bobové dráhy činí zajímavý celoroční cíl rodinných nebo školních výletů.

Na „koupák“

Horské koupaliště v Lučanech nabízí příjemné osvěžení v letních vedrech. Je tu čistá voda, dětské brouzdaliště a fajnové občerstvení. Dá se zvládnout pěšky přes Boemovu kotlinu a pak přes louky dolů k pile.

Na „Josefodolskou“ a Královku

Královka (něm.Königshöhe) je jedna z nejznámějších kamenných rozhleden v Jizerských horách. Vodní nádrž Josefův Důl je přehrada, která se nachází na katastru stejnojmenné obce.

Na Slovanku

Délka trasy: tam a zpět tedy celkem 5,4km 2h (pěšky). Možno absolvovat: pěšky, na kole/koloběžce, na běžkách, s kočárkem. Věková kategorie: 0+

Běžecké lyžování

Při dobrých sněhových podmínkách vedou běžecké tratě přímo kolem našeho penzionu.

Horská cyklistika

Nepřeberné množství tras a atraktivních míst pro cyklistiku v Jizerských horách.

Apartmán Rustic

Apartmán De luxe

Apartmán Mezonet

Apartmán Špejchar